Влада дотепер не має жодного цілісного плану чи бачення щодо протидії епідемії – Дніро News

Влада дотепер не має жодного цілісного плану чи бачення щодо протидії епідемії

Сьогодні в Україні починають діяти нові, більш жорсткі правила карантину і багато хто вже з ними ознайомився і висловив чи обурення, чи здивування, чи підтримку. На мою думку, багато із нових правил карантину, запровадженого Урядом, — це лише імітація діяльності, а не конкретні заходи.

Про це у Фейсбуці пише народний депутат від “Європейської Солідарності” Олег Синютка, пише Четверта студія.

“Влада дотепер не має жодного цілісного плану чи бачення політики щодо протидії епідемії. Поки що влада лише сліпо копіює рішення, які приймають в Італії, Іспанії, Польщі й сподівається, що вони спрацюють. Але це просто окозамилювання. Бо в країнах Європи за обмежувальними заходами йдуть інші дії, яких в Україні немає — масове тестування, виявлення осередків інфікованих, їх локалізація та ізоляція, розгортання медичних закладів і задіювання мобілізаційних ресурсів для потреб медицини. Нічого подібного в Україні ми не бачимо”, – написав Синютка.

Нардеп відзначив, що “поки у нас порятунком від епідемії займаються лише адміністративними методами із залученням силового ресурсу та дипломатії”.

“Коли ж нарешті в процес будуть повноцінно включені система охорони здоров‘я, наука та медична промисловість? Питання відкрите…”, – написав нардеп.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com