Водіям відправлятимуть штрафи за порушення ПДР на e-mail – Дніро News

Водіям відправлятимуть штрафи за порушення ПДР на e-mail

Дію карантинних обмежень в Україні продовжили до 22 травня. У зв’язку з цим штрафи за перевищення швидкості У Києві водіям будуть виписувати після завершення карантину. Про це повідомили в пресслужбі МВС. Після скасування жорстких карантинних обмежень штрафи за порушення правил дорожнього руху на київських дорогах будуть відправляти електронною поштою.

Зазначається, що спочатку камери відеоспостереження будуть фіксувати лише перевищення встановленої швидкості руху. Згідно з повідомленням МВС, якщо швидкість перевищена більш ніж на 20 км/год, штраф накладається у розмірі 255 грн. Якщо водій перевищив встановлені обмеження швидкості руху автомобілів більш ніж на 50  км/год – стягується штраф 510 грн.

Фото та відеофіксація порушень ПДР, фото: facebook.com/artem.shevchenko.9

Фото та відеофіксація порушень ПДР, фото: facebook.com/artem.shevchenko.9

Однак, якщо штраф виплачується протягом 10 днів з дня набрання законної сили постанови, сума штрафу зменшиться на 50% від загальної суми, тобто 122,5 грн. Загалом, штраф за перевищення швидкості потрібно сплатити протягом 30 днів з моменту вступу в законну силу постанови. Також водії матимуть можливість подати скаргу на постанову протягом 10 днів з дня набрання законної сили.

Водії будуть отримувати штрафи, якщо перевищать швидкість на 23 км в межах дозволеної швидкості, з яких 20 – перевищення швидкості, а 3 – похибка пристрою вимірювання. Система фіксації буде працювати в автоматичному режимі. Тобто камери фіксуватимуть номер автомобіля, який порушив дозволену швидкість. Штрафну квитанцію водіям будуть відправляти на електронну адресу.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com