Володимир Остапчук прокоментував, чиї жіночі руки з’являються у його фотоблогу – Дніро News

Володимир Остапчук прокоментував, чиї жіночі руки з’являються у його фотоблогу

Про особисте життя шоумен віджартовується.

Ведучий Володимир Остапчук відтоді, як розлучається з Оленою Войченко, про особисте воліє не говорити.

Однак усіляко натякає на нові стосунки у своєму Instagram. Приміром, днями шоумен наробив галасу, коли у фотоблогу запостив знімок, де навколо його шиї зображена жіноча рука. Кому вона належить, Остапчук не повідомив.

“То мої руки. Всі три. Я це запостив не для того, щоб дати відповідь, а для того щоб викликати запитання у людей”, – відповів Остапчук агенту Telegram-каналу Соломії Вітвіцької “Особливе з Соломією”.

Як відомо, раніше у ЗМІ з’являлася інформація, що Володимир ще перебуваючи у шлюбі, закрутив роман з юристкою на ім’я Христина. Однак на запитання, чи вільне зараз серце ведучого, він відповів, що “не коментує особисте життя”.

А розмістив оті провокативні фото у Instagram для того, щоб “подивитися, скільки адекватних людей серед його підписників”. “Тому що є багато неадекватних і мені дивно, чому люди лізуть в інше життя”, – дивується Остапчук.

Нагадаємо, у грудні 2019 року стало відомо про розлучення Володимира Остапчука з Оленою Войченко. Пара прожила у шлюбі 12 років. Ініціатором розриву став Володимир Остапчук. Сама Олена зізналася, що рішення чоловіка стало для неї неочікуваним.

Ексзакохані не оприлюднювали причину розриву воліючи деталі залишити при собі. Однак Олена якось не втрималася і залишила емоційний коментар під черговим постом Володимира, у якому тільки натякнула на причину розлучення. Жінка завуальовано заявила про зради та неабияку самовпевненість чоловіка.

Проте після того, як у пари розпочався шлюборозлучний процес і Остапчук публічно повідомив про це, опублікувавши знімок із суду, Войченко вперше відверто розповіла про причини розставання. У інтерв’ю жінка розповіла про те, що Володимир відчувши себе знаменитістю після “Євробачення-2017” почав їй зраджувати та навіть пішов до іншої. Проте Олена тоді пробачила чоловікові зраду і народила сина Евана. Згодом жінка дізналася про інші неодноразові зради чоловіка після чого попросила його піти.

Така відвертість Олени неабияк шокувала Володимира. Окрім того він заявив, що ніколи б не бажав, аби особисте життя обговорювалося у пресі та пояснив емоційний вчинок Олени жіночою образою і злістю. Також шоумен зі свого боку пояснив, чому розійшовся з Оленою. За його словами, вони часто сварилися з дружиною через його роботу і він не зраджував її.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com