Володимир Зеленський підтримав санкції проти Ігоря Коломойського: "Україна дає здачі" - Дніро News

Володимир Зеленський підтримав санкції проти Ігоря Коломойського: “Україна дає здачі”

Президент України Володимир Зеленський записав чергове звернення до городян, в якому розповів про успішні засідання РНБО, санкції проти певних особистостей і відновлення справедливості в державі.

Глава держави зазначив, що відновлення справедливості в Україні було однією з його ключових обіцянок. І при цьому його команда почала цього трохи раніше, ніж у приказці: “Обіцяного три роки чекають”. Володимир Зеленський підтримав санкції з боку Сполучених Штатів Америки проти українського олігарха Ігоря Коломойського.

Зеленський, скріншот: Youtube

“Перш за все, ми припинили спроби розколоти Україну пропагандою і дезінформацією. Другого лютого 21-го року була заблокована діяльність осіб, які вважали нормою вести бізнес на тимчасово окупованих територіях України… Про санкції Сполучених Штатів Америки щодо колишніх власників Приватбанку – ми підтримуємо це рішення. Ми чітко бачимо різницю між поняттями великий бізнес і олігархічний клас. А ось прізвища тут не мають ніякої різниці – це Медведчук, Коломойський, Порошенко, Ахметов, Пінчук, Фірташ або будь – який інший”, – говорить Володимир Зеленський.

Він також зазначив, що те, що відбувається зараз називається “Україна дає здачі”.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com