Викрито банду українських хакерів, які обікрали 50 іноземних компаній на $1000000 – Дніро News

Викрито банду українських хакерів, які обікрали 50 іноземних компаній на $1000000

За даними слідства, українці, деякі з яких перебувають у міжнародному розшуку, організували у мережі Darknet тіньовий сервіс.

В Україні викрили потужний хакерський сервіс, який за час діяльності обікрав 50 іноземних компаній на мільйон доларів та надавав платні послуги зі заміни IP-адрес іншим хакерам.

Зазначається, що зловити хакерське угруповання СБУ вдалося спільно з кіберполіцією, американськими та британськими партнерами.

У ході розслідування з’ясувалося, що організували його громадяни України. Причому деякі з них перебували у міжнародному розшуку.

Зловмисники адміністрували роботу сервісу з домашніх персональних комп’ютерів, а щоб не потрапити до рук спецслужб – маскувались під різноманітними нікнеймами у мережі Darknet.

Послуги сервісу були популярними серед членів міжнародних хакерських угруповань. Українські хакери надавали зокрема такі послуги: підвантажувати через платформу комп’ютерні віруси, шпигунське забезпечення та інші шкідливі програми.

“Це був бандитський сервіс, створений зловмисниками для зловмисників. Непідконтрольний жодній владі чи правоохоронним органам”, – йдеться у повідомленні СБУ.

Щоб “відмити” гроші, отримані в такий спосіб, зловмисники проводили складні фінансові операції з використанням низки онлайн-сервісів, у тому числі і заборонених в Україні. На останньому етапі переведення в готівку їх переводили на платіжні картки розгалуженої мережі підставних осіб.

Під час обшуків було вилучено мобільні телефони, комп’ютерну техніку та інші речові докази протиправної діяльності.

Було відкрито кримінальне провадження одразу за 3 статтями:

ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання у роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж або мереж електрозв’язку). До 6 років позбавлення волі;

ч. 2 ст. 361-1 (створення з метою використання, розповсюдження чи збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження чи збут). До 5 років позбавлення волі;

ч. 3 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом). До 15 років ув’язнення.

Продовжуються слідчі дії щодо виявлення та притягнення до відповідальності всіх причетних осіб.

Викрито банду українських хакерів, які обікрали 50 іноземних компаній на $1000000
Викрито банду українських хакерів, які обікрали 50 іноземних компаній на $1000000
Викрито банду українських хакерів, які обікрали 50 іноземних компаній на $1000000

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com