Вино допоможе, антибіотики вб’ють — Комаровський здивував новою порцією порад – Дніро News

Вино допоможе, антибіотики вб’ють — Комаровський здивував новою порцією порад

Найвідоміший лікар України – доктор Євген Комаровський веде свій канал на Youtube. У ньому він відповідає на всі питання по медицині, в тому числі і пов’язані з коронавірусом. У свіжому випуску свого блогу, Комаровський розповів чимало цікавого про COVID-19.

Наприклад, найвідоміший лікар України назвав імовірну причину високої смертності в Італії. Комаровський вважає, що одним з чинників проблеми став неконтрольований прийом антибіотиків жителями країни. На його думку, з-за цих препаратів у людей виник ряд ускладнень, викликаних бактеріями, які додалися до вірусу.

Також Комаровський розповів про можливості контакту з людьми, хворими COVID-19. Він зазначив, що ризик залежить від вираженості захворювання і наявності медичної маски, а також від місцевого імунітету людини. Крім того, самий відомий лікар України повідав і про спосіб профілактики, який оцінять багато жителів нашої країни. Зокрема, Комаровський рекомендує приймати 150-200 грам червоного вина перед сном. Також можна використовувати і коньяк, але не більше 50 грам.
В кінці Євген Олегович нагадав про важливість миття рук, носіння медичної маски та самоізоляції. Це найефективніші способи попередження коронавіруса.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com