Як підтвердити свій стаж для отримання пенсії - Дніро News

Як підтвердити свій стаж для отримання пенсії

Українці, в яких через неправильно оформлені трудові книжки виникають проблеми з Пенсійним фондом, мають можливість підтвердити свій страховий стаж через суд.

Про це розповів в ефірі телеканалу “Україна 24” радник міністра соціальної політики Микола Шамбір.

До студії звернулася телеглядачка пенсійного віку, яка розповіла, що їй свого часу не поставили круглу печатку на першій сторінці трудової книжки, а зараз у Пенсійному фонді кажуть, що трудова недійсна.

Радник міністра відповів їй: “Якщо пенсійний вік, треба звертатися до Пенсійного фонду. Якщо немає першого підприємства, яке видавало трудову книжку, можливо, наступні підприємства є працюючими, де вона працювала, щоб той стаж підтвердити. Цей стаж підтвердити в такому випадку найкраще буде через суд”.

Шамбір також зазначив, що Мінсоцполітики з Пенсійним фондом працює над тим, щоб врегулювати цю проблему: “Зараз ми розглядаємо з Пенсійним фондом питання створення комісій, на які можна буде подавати документи з архівів, які підтверджують страховий стаж – накази, довідки, документи, які підтверджують, що людина там працювала. У випадку, коли це навіть не підтверджується – то показання свідків”.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com