Які порушення виявив “Ревізор” в “Пузатій хаті”, волосина в котлеті і не тільки – Дніро News

Які порушення виявив “Ревізор” в “Пузатій хаті”, волосина в котлеті і не тільки

Команда “Ревізора” провела перевірку у популярному закладі харчування “ПузатаХата” на Святошинській, 3А. В результаті у роботі ресторану було виявлено як плюси, так і мінуси. “Ревізор” не зміг дати остаточний висновок, чи безпечно харчуватися у закладі, оскільки знімальну команду на кухню не впустили.

“Мережа ресторанів української кухні під час карантину почала свою співпрацю з однією з кур’єрських служб. Юлія Панкова вирішила замовити доставку кількох страв, щоб перевірити, чи буде кур’єр дотримуватися санітарних норм.”, – йдеться у повідомленні.Ревізор

"Ревізор" в "Пузатій хаті", скріншот: YouTube
З позитивного у “Пузатій хаті” виявили те, що на коробках, в які пакують продукти для доставки, люменометр вперше в історії проєкту показав 0. Крім того, медичні книжки працівників закладу виявилися також в нормі.

Однак решту було не так добре. Виявилося, що при доставці лосось і м’ясо упакували в одну тару, що є зовсім неправильним. Більше того, на котлеті знайшлася волосина. Та через те, що Ревізора на кухню так і не впустили, команда програми не може надати остаточного висновку, чи безпечно робити замовлення у “Пузатій хаті”.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com