ЄС вимагає від Москви провести прозоре розслідування отруєння Навального - Дніро News

ЄС вимагає від Москви провести прозоре розслідування отруєння Навального

Глава дипломатії ЄС закликав владу РФ провести незалежне розслідування ймовірного замаху на Навального. Омські лікарі стверджують, що в організмі політика не було знайдено речовин, виявлених в берлінській “Шаріті”.

Лікарню “Шаріте” в Берліні охороняє поліція

Брюссель чекає від Москви “незалежного і прозорого” розслідування можливого отруєння російського опозиціонера Олексія Навального. Європейський Союз рішуче засуджує “можливий замах на життя Навального”, заявив верховний представник ЄС із закордонних справ Жозеп Боррель ввечері в понеділок, 24 серпня.

“Абсолютно необхідно, щоб російська влада невідкладно ініціювала незалежне і прозоре розслідування за фактом отруєння Навального. Російський народ, так само як і міжнародне співтовариство, вимагають представити факти, що стоять за отруєнням Навального”, – наполягає глава європейської дипломатії, нагадавши, що раніше в той же день фахівці берлінської клініки “Шаріте” розповіли про ознаки отруєння засновника Фонду боротьби з корупцією.

За словами Борреля, винні мають бути притягнуті до відповідальності.

За даними німецьких медиків, клінічні дослідження Навального свідчать про інтоксикацію організму речовиною з групи інгібіторів холінестерази. Конкретна речовина може бути названа в ході подальших обстежень, йдеться в повідомленні клініки. Вплив отруйної речовини на організм підтверджений кількома незалежними лабораторними дослідженнями.

В Омську заперечують наявність у Навального речовин, виявлених в Берліні.

Після того як в “Шаріте” розповіли про виявлення в організмі Навального зазначених речовин, лікарі Омської лікарні заявили, що клінічні дослідження, проведені в Омську кількома днями раніше, не показували наявність інгібіторів холінестерази.

“При надходженні в стаціонар у Навального проводилися дослідження на широкий спектр наркотичних, синтетичних речовин, психодилетиків і лікарських речовин, у тому числі інгібіторів холінестерази”, – розповів “Інтерфаксу” завідувач токсикологічним відділенням Омської лікарні швидкої медичної допомоги №1 Олександр Сабаєв. За його словами, всі ці дослідження дали негативні результати.

Олексій Навальний був госпіталізований в Омську 20 серпня в несвідомому стані з підозрою на отруєння. Він був транспортований до Берліна через два дні. За оцінкою німецьких лікарів, стан російського опозиціонера, що перебуває в штучній комі, залишається серйозним, але небезпеки летального результату немає.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com