З Москви до Києва 29 березня приїде спецпоїзд із евакуйованими українцями – Дніро News

З Москви до Києва 29 березня приїде спецпоїзд із евакуйованими українцями

25 березня у МЗС України заявили, що дали Росії дозвіл на евакуацію росіян з України і планують евакуювати близько 800 українців з РФ.

З Москви до Києва 29 березня приїде спеціальний поїзд з евакуйованими українцями, які виявили бажання повернутися додому у зв’язку з поширенням коронавірусу.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України. «Укрзалізниця, на виконання доручення Міністерства закордонних справ та Міністерства інфраструктури України призначила на 27 березня рейс поїзда № 906 Київ-Москва та зворотно для повернення до своїх країн громадян України та Російської Федерації, котрі внаслідок обмежувальних заходів, у зв’язку з карантином, не мають змоги самостійно перетнути кордон», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, поїзд відправиться із Києва 27 березня о 18:36, прибуде до Москви 28 березня о 10:14. Також у зворотному напрямку поїзд № 905 відправиться з Москви 28 березня о 19:35, прибуде до Києва 29 березня о 07:32. Квитки на вказаний поїзд доступні у продажі виключно через онлайн-систему “Укрзалізниці”.

Як повідомляв УНІАН, 25 березня у Міністерстві закордонних справ України заявили, що дали Росії дозвіл на евакуацію росіян з України і планують евакуювати близько 800 українців з РФ. Водночас, МЗС України очікує від РФ дозволу на транзит її територією медичних вантажів з третіх країн.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com