З ПОЧАТКУ РОКУ МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ ОТРИМАЛИ ПОНАД 5 МЛРД ГРН ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ – Дніро News

З ПОЧАТКУ РОКУ МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ ОТРИМАЛИ ПОНАД 5 МЛРД ГРН ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ

Протягом січня – лютого 2020 року платники податків спрямували до місцевих бюджетів 5 млрд 43 млн гривень плати за землю. Це на 5,2 %, або на 250,1 млн гривень, більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Повідомляється, що найбільшу суму плати за землю – 92,8 %, або 4 680,2 млн гривень, сплатили юридичні особи. У свою чергу, фізичні особи поповнили місцеві скарбниці на 362,8 млн грн.

У Державній податковій службі зазначили, що згідно з нормами Податкового кодексу України власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності (державної реєстрації) або права користування земельною ділянкою.

При цьому, підкреслили у податковій, від обов’язку сплачувати земельний податок звільняються фізичні особи-підприємці, які є платниками єдиного податку четвертої групи і використовують земельні ділянки для ведення сільськогосподарського товаровиробництва.

У свою чергу, юридичні особи – платники земельного податку – самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня та подають податкову декларацію на поточний рік до податкових органів за місцезнаходженням земельних ділянок не пізніше 20 лютого поточного року. Це, як запевняють у податковій, звільняє від обов’язку подавати таку звітність щомісячно.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com