За хабар у 10 000 доларів США та зловживання впливом судитимуть поліцейського – Дніро News

За хабар у 10 000 доларів США та зловживання впливом судитимуть поліцейського

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно начальника одного з відділів управління протидії наркозлочинності ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області. Правоохоронець обвинувачується у зловживанні впливом та одержанні неправомірної вигоди (ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України). Досудове розслідування у кримінальному провадженні завершили слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Полтаві.

Слідством встановлено, що начальник відділу спочатку вимагав 20 тисяч доларів США від громадянина за влив на слідчого, який розслідував кримінальне провадження за фактом незаконного збуту наркотичних речовин. Через деякий час, сума хабара зменшилася до 10 тисяч доларів США. За гроші правоохоронець обіцяв допомогти уникнути кримінальної відповідальності та повернути вилучене під час обшуку майно. 24 травня 2019 року поліцейського було затримано  в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час одержання неправомірної вигоди.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала військова прокуратура Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України, оперативний супровід — Дніпропетровське управління ДВБ Нацполіції України та Управління СБУ у Дніпропетровській області.

У разі доведення вини, обвинувачуваному загрожує покарання у вигляді  позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com