Залишайтеся вдома і не панікуйте: Мер Дніпра Філатов звернувся до мешканців міста – Дніро News

Залишайтеся вдома і не панікуйте: Мер Дніпра Філатов звернувся до мешканців міста

Міський голова Дніпра Борис Філатов заявив, що місто виділило на бортьбу з коронавірусом стільки ж, скільки Кабмін на всю країну.

Про це йдеться у відеозверненні міського голови Дніпра Бориса Філатова, яке він виклав на сторінці в Instagram.

“Весь світ зараз вживає беспрецедентних заходів через коронавірус – закриваються кордони, скасовуються авіарейси, а в окремих країнах вводять комендантську годину. А ми впадаємо в крайнощі – або істерія, що все пропало і ми всі помремо, або робимо вигляд, що нас це не стосується”, – сказав він.

За словами Філатова, лише карантин здатний зупинити поширення хвороби.

“Вчора я телефонував своїм друзям в Італію. Вони розповіли мені, що ще в середині лютого сиділи і сміялися над парочкою хворих в країні. Сьогодні їх уже тисячі, а рахунок померлих пішов на сотні, – сказав міський голова Дніпра. – У Китаї навпаки – жорсткі карантинні заходи змусили епідемію відступити. Наприклад, в Ухані закрили 11 з 14 нових лікарень – через непотрібність”.

Філатов закликав мешканців Дніпра більш відповідального ставитися до ситуації.

“Весь світ б’є на сполох, а ми розглядаємо дурні картинки про те, що від звичайного грипу помирають більше людей, ніж від коронавируса. Все набагато складніше. Велика кількість хворих потребує штучної вентиляції легенів. Жодна медична система в світі не здатна впоратися з таким потоком хворих”, – йдеться у відеозверненні.

Крім того, Філатов розповів, що з міського бюджету на протидію коронавірусу виділені великі гроші.

“Вдумайтеся, Кабмін 40-мільйонної країни виділив на боротьбу з епідемією додатково 100 млн грн, а лише один Дніпро 98 млн грн. З держбюджету не дали жодної копійки”, – підкреслив Філатов.

Він закликав мешканців Дніпра не панікувати і дотримуватися простих правил.

“Для того, що захворюваність не росла по експоненті, є тільки один засіб – соціальне дистанціювання. Не панікуйте. Якщо ви можете залишитися вдома – залишіться. Кожен з вас повинен зробити усвідомлений вибір – він цивілізований відповідальний громадянин, або люмпен, який хизується своєю некомпетентністю”, – зазначив Філатов.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com