Запорізькі шляховики сподіваються на збільшення фінансування дорожнього будівництва в області – Дніро News

Запорізькі шляховики сподіваються на збільшення фінансування дорожнього будівництва в області

Тисячі запорізьких автомобілістів і дорожників відзначають цими днями своє професійне свято. Особливі слова привітання отримали сьогодні від першого заступника голови Запорізької обласної ради Єгора Семенкова співробітники ТОВ «Ремшляхбуд», що базується у Вільнянському районі і є визитівкою області в сфері дорожнього будування.

Під час зустрічі із трудовим колективом, який налічує 77 дорожніх робочих, водіїв, механізаторів, співробітників асфальтобетонного заводу, Єгор Семенков подякував їм за величезний обсяг робіт, зроблених цього року.

– Особливо вдячний вам за дорогу до аеропорту «Запоріжжя». Тепер від шосе Харків – Сімферополь до вулиці Блакитної така дорога, оцінити високу якість якої можуть не тільки запоріжці, а й гості з інших міст України і країн світу. Класно відремонтовано і Хортицьке шосе, і вулиця Піонерська. Знаю, що завдяки вашим зусиллям зараз ведуться роботи з реконструкції 10,5 тисяч квадратних метрів дорожнього полотна в центрі Токмака, на Центральній вулиці в Пологах. Особливої поваги заслуговує ремонт ділянки дороги від Поліг до Гуляйполя. Тепер по ній можуть безперешкодно їздити карети «швидкої допомоги» та інші транспортні засоби, – сказав перший заступник голови Запорізької обласної ради.

Він також наголосив, що нещодавно прийняті зміни у законодавстві у сфері управління автомобільними дорогами загального користування значно змінюють правила гри. Віднині організація будівництва, реконструкції, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення лягають на плечі місцевої влади. Тож, з 2018 року на утримання місцевої влади переходить організація 5 357 км доріг.

– Запорізька обласна рада готова брати відповідальність на себе. Приміром, депутати обласної ради виділили значні кошти на проведення проектно-вишукувальних робіт. Тепер необхідно сподіватись на державну підтримку, яка дозволить реалізувати плани із будівництва, реконструкції і ремонту доріг в життя. Для виконання робіт необхідно мати виробничі потужності. Сучасною технікою сьогодні можуть похвалитись запорізький «ЕЛУАШ», ТОВ «Ремшляхбуд» та інші компанії з обслуговування автошляхів. Тобто, є всі передумови, щоб дорожня галузь вийшла з піке, а всі користувачі відчули європейську якість доріг, – сказав Єгор Семенков.

Як підкреслив під час урочистих зборів депутат Запорізької обласної ради, директор ТОВ «Ремшляхбуд» Олександр Кірков, цього року роботи на підприємстві виконувались стабільно. До того ж, значно розширилась їх географія. «Ремшляхбуд» виконував роботи як на дорогах загального користування, так і на території Запоріжжя, Токмака, інших міст і сіл області. Олександр Кірков підкреслив, що останніми роками з боку органів місцевого самоврядування більше уваги приділяється контролю за якістю виконання робіт.

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков запевнив дорожників:

– Запорізька обласна рада, її керівництво і депутатський корпус робитимуть все для розвитку дорожньої інфраструктури і автомобільних перевезень в області. Адже автотранспортна галузь, яка впливає на життєдіяльність мешканців регіону, відіграє ключову роль в розвитку економіки Запоріжжя і впливає на її інвестиційний клімат. Бо перше, на що звертають увагу потенційні інвестори, – це якість доріг, автомобільні комунікації і громадський транспорт.

У святковий день Єгор Семенков щиро побажав всім працівникам галузі йти дорогою життя безпечно та успішно і нагородив Почесною грамотою Запорізької обласної ради колектив асфальтобетонного заводу ТОВ «Ремшляхбуд» і механізатора «Ремшляхбуда» Павла Атмаджиді – чоловіка, який віддав свій військовий обов’язок у зоні проведення АТО і повернувся до мирної праці, будувати дороги в майбутнє України.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com