Зеленський несе особисту відповідальність за катастрофічну ситуацію з COVID-19 — Порошенко | Дніро News

Зеленський несе особисту відповідальність за катастрофічну ситуацію з COVID-19 — Порошенко

Володимир Зеленський, як президент України, особисто несе відповідальність за те, що держава абсолютно не підготовлена до боротьби з COVID-19.

Про це в ефірі “Прямого” заявив п’ятий Президент України Петро Порошенко.

Він зазначив, що лікарні не підготовлені до пандемії коронавірусу і лікарі сьогодні є героями України.

“Хочу подякувати абсолютній героїчності наших лікарів, які, на відміну від цього “Голобородька” і його камарильї, за сім місяців не мають жодного вихідного, за сім місяців не мають жодної спокійної ночі, за сім місяців зраджені владою не мають адекватної оплати своєї праці, за сім місяців вони не мають ліків, за сім місяців вони не мають засобів індивідуального захисту, за сім місяців вони не мають кисню для хворих, обладнаних реанімаційних палат. Вони не мають апаратів штучної вентиляції легень, вони не мають пульсоксиметрів, вони не мають всього того, чим держава має забезпечити”, – підкреслив Порошенко.

Він також додав, що відповідальним за такий провал є Зеленський і пригадав всі суперечності дій чинного президента.

“А хто несе за це відповідальність? Одне слово – влада. В першу чергу за це несе відповідальність пан Зеленський. Пан Зеленський, який абсолютно не зрозумів небезпеку коронавірусу в січні. Пан Зеленський, який закрив країну, закрив кожен генделик, закрив кожну кафешку, закрив кожен МАФ на ринку і позбавив роботи мільйони українських громадян, коли всього в країні були лічені хворі”, – резюмував Порошенко.

Зокрема він нагадав, як “Слуги” на карантині відвідали кафе тоді, як інші українці були на карантині.

“Закрив парки для мамусь з дітьми, закрив все. І хто наважився вийти – штраф 17 тисяч гривень. Для всіх, крім касти недоторканних, “слуг” Зеленського, які пиячили в “Велюрі”, абсолютно ігноруючи потреби країни. І це всі знають”, – підкреслив Порошенко.

П’ятий Президент України розкритикував неорганізовані дії Зеленського як головнокомандувача штабу по боротьбі з  коронавірусом. Він запевнив, що Зеленський своїми діями сам підписав капітуляцію країни.

“Потім Зеленський створив штаб по боротьбі з коронавірусом. Це було в березні місяці. Себе призначив головнокомандувачем цього штабу по боротьбі з коронавірусом. У травні місяці він себе оголосив майстром спорту міжнародного класу по боротьбі з коронавірусом. А потім як верховний головнокомандувач по боротьбі з коронавірусом підписав капітуляцію країни перед цією небезпечною хворобою, яка зараз складає реальну, дуже серйозну загрозу національній безпеці”, – резюмував Петро Порошенко.Від Giraff


Від NovostimiraВід Mediametrics

Мы в соц. сетях