Зеленський заступився за українців, які не говорять українською мовою – Дніро News

Зеленський заступився за українців, які не говорять українською мовою

Зеленський заступився за українців, які не знають українську мову

Президент підкреслив, що зовсім не знання мови робить людину патріотом.

Президент України Володимир Зеленський заступився за українців, які не володіють українською мовою. Змушувати вивчати українську мову – шлях безперспективний, написав він у Telegram.

“Є чимало громадян, які з багатьох причин не змогли і поки не оволоділи українською мовою. Але булінг, агресія, примус – точно не сприятимуть її вивченню”, – вважає гарант.

Він підкреслив, що зовсім не знання мови робить людину патріотом.

“На відміну від політичних трибун і студій ток-шоу, в окопах на передовій, серед наших героїв, які з 2014 року захищають Україну, мовного поділу не виникає. Так само як і серед наших лікарів, які сьогодні мужньо протидіють коронавірусу, рятуючи життя людей”, – нагадав Зеленський.

Закон про українську мову: останні новини

  • 3 листопада 2020 року стало відомо про підсумки засідання КСУ щодо закону про мову. Про дату наступного засідання Конституційного Суду з даного питання не повідомляється.
  • Верховна Рада України прийняла закон Про забезпечення функціонування української мови 25 квітня 2019 року. Законопроект підтримали 278 парламентаріїв. Закон регламентує українську мову як єдину державну мову на території України.
  • 21 липня 51 парламентарій подав до Конституційного Суду подання щодо конституційності закону про українську мову.
  • У березні 2020 року голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що парламент розгляне поправки до Закону Про функціонування української мови.
  • Також повідомлялося, що за рахунок держбюджету в Україні запустять курси української мови. З технічною базою для мовних курсів повинні допомогти органи місцевого самоврядування та державні навчальні заклади, розраховує омбудсмен.

Zakaz UA iHerb WW


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com