Зеленський підписав закон про посилення відповідальності за неправдиве мінування – Дніро News

Зеленський підписав закон про посилення відповідальності за неправдиве мінування

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про посилення кримінальної відповідальності за лжемінування столичного. Його ухвалили на початку березня.

Про це повідомляє Офіс президента України.

Цей закон вносить зміни до статті 259 Кримінального кодексу.

Він передбачає, що якщо об’єктами лжеминирования стали критично важливі об’єкти інфраструктури або будівлі або споруди, що забезпечують діяльність органів державної влади, або установи охорони здоров’я або закладу освіти, або якщо воно спричинило тяжкі наслідки або вчинене повторно, карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років Знову-таки від конфіскації майна відмовилися.

Уточнюється, що термін “критично важливі об’єкти інфраструктури” вживається у значенні, визначеному ЗУ “Про основні засади забезпечення кібербезпеки України”.

Відомо, що до першого читання завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які можуть спричинити загибель людей або інші тяжкі наслідки, пропонували карати позбавленням волі від 2 до 6 років з конфіскацією майна. До цього конфіскація передбачена не була.

Однак до другого читання цю норму прибрали з документа.ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Giraff


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com