Зеленський пообіцяв підтримку бізнесу в "червоній" зоні - Дніро News

Зеленський пообіцяв підтримку бізнесу в “червоній” зоні

Президент України Володимир Зеленський заявив, що влада допоможе бізнесу, який знаходиться в регіонах “червоної” зони. Місцеві влади повинні надати відповідні пропозиції до наступного тижня.

“Логічно, що про різні форми підтримки, коли вводиться локдаун на місцях, повинні подумати і представники місцевої влади, і разом з посиленням карантину розробити комплекс заходів щодо підтримки категорій громадян і бізнесу саме свого району, які постраждають через обмеження так званої “червоної” зони”, – заявив Зеленський.

Він додав, що очікує від місцевої влади пропозицій щодо підтримки бізнесу. За словами президента, відповідні пропозиції наступного тижня можуть розглянути і затвердити на конгресі місцевих та регіональних влад при президентові України.

“Додатково до запропонованих коштом місцевих бюджетів розмірів допомоги громадянам та бізнесу, які постраждали через локдаун, центральна влада додасть 100% до них. Таким чином, сума підтримки людей і бізнесу збільшиться вдвічі”, – підкреслив Зеленський.

За словами президента, отримати допомогу можна буде через портал “Дію”, а також закликав Верховну раду бути готовою, щоб підтримати потрібні норми.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com