Аферист століття: помер організатор найбільшої фінансової піраміди - Дніро News

Аферист століття: помер організатор найбільшої фінансової піраміди

У середу, 14 квітня, в США помер організатор найбільшої фінансової піраміди Бернард Медофф. Чоловік пограбував десятки тисяч клієнтів на суму до 65 мільярдів доларів. Йому було 82 роки.

По всій видимості, Медофф помер природною смертю у в’язниці, де відбував 150-річний термін. При цьому його адвокат говорив, що він хворіє на термінальну хворобу нирок. У червні він просив про милосердне звільнення, але йому відмовили.

У 2009 році він визнав себе винним у шахрайській схемі, яка, за словами слідчих, була розпочата на початку 1970-х років. За цей час він обдурив близько 37 тисяч осіб в 136 країнах. Його заарештували в грудні 2008 року після того, як його видали двоє синів.

Серед жертв Медоффа був відомий режисер Стівен Спілберг, актор Кевін Бекон, колишній власник бейсбольного клубу New York Mets Фред Уілпон, і лауреат Нобелівської премії миру Елі Вайзель. Також були обмануті і рядові інвестори, які втратили 5 мільйонів доларів.

Медофф говорив, що шахрайство почалося лише на початку 1990-х років, коли, за його словами, “ринок застопорився через початок рецесії та війни у Перській затоці”.

Він був відомий як великий фінансовий менеджер. Але насправді, за словами слідчих, Медофф роками не здійснював жодної операції для своїх клієнтів-консультантів.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com