Банк через кредит змусив лежачу пенсіонерку з'явиться у відділення: залетіла на ношах - Дніро News

Банк через кредит змусив лежачу пенсіонерку з’явиться у відділення: залетіла на ношах

З сусідньої Російської Федерації, де щодня відбуваються досить дивні події, прийшли дуже повчальні новини. Так, в місті Енгельс (Саратовська область) пенсіонерці заблокували банківську картку, на яку жінці приходить пенсія.

Блокування сталося через кредитні борги її загиблого сина. Для того щоб розблокувати карту, бабусі потрібно було підтвердити свою особу. Зі слів її рідних, в банку їм заявили, що зробити це можна тільки у відділенні, самі співробітники до них додому не приїдуть.

Бабусю принесли в банк на ношах, скріншот: YouTube

У прес-службі “Пошта Банку” висувають зовсім іншу версію: “До банку звернулася жінка, представившись донькою літньої людини, і запросила інформацію по рахунку пенсіонера. “Пошта банк” не дає інформацію третім особам.

У зв’язку з тим, що клієнтка за станом здоров’я не могла самостійно прийти в банк для підтвердження особи, співробітниця банку запропонувала оформити довіреність, або встановити мобільний додаток. Замість того щоб скористатися одним із запропонованих варіантів, родичі клієнта вирішили піддати ризику хвору людину”.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com