Буйний пацієнт напав на лікарів через камені в нирках, скручували всією лікарнею - Дніро News

Буйний пацієнт напав на лікарів через камені в нирках, скручували всією лікарнею

На Закарпатті пацієнт однієї з місцевих лікарень поліз у бійку з лікарями через невдоволення якістю лікування.

Повідомляється, що інцидент стався ще 5 березня в Закарпатській обласній клінічній лікарні імені Андрія Новака, розташованій в Ужгороді. За версією пацієнта, лікар відмовився приймати його і проводити огляд, чим викликав агресивну реакцію чоловіка. Між чоловіками стався конфлікт і зав’язалася бійка.

За словами очевидців, пацієнт спробував пройти на прийом до лікаря без черги, незважаючи на карантин. Чоловік поводився агресивно і накинувся на співробітників медичного закладу. Заспокоювати буйного пацієнта прибігло кілька лікарів і санітарів. Вони скрутили чоловіка і повалили на підлогу, не соромлячись при цьому у виразах.

Медичні працівники накинулися на пацієнта і затягли його силою в кабінет. Медперсонал утримував чоловіка до приїзду поліції. Вже правоохоронцям побитий заявив, що був незадоволений якістю лікування каменів у нирках.

У той же час співробітники лікарні написали на пацієнта заяву і повідомили, що саме чоловік напав першим. Поліцейські відкрили кримінальне провадження за статтею”нанесення легких тілесних ушкоджень”.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com