Нахабна "бурьонка" відправила парочку коханців просто до реанімації: встромила носа туди, куди не потрібно - Дніро News

Нахабна “бурьонка” відправила парочку коханців просто до реанімації: встромила носа туди, куди не потрібно

Подружня парочка, яка вирішила трохи урізноманітнити своє інтимне життя у вантажівці на пасовищі, розповіла неймовірну історію. Справа в тому, що “хвилини задоволення” довелося перервати через підозрілого гостя. Повністю історію пара, яка вже 9 років разом, навіть розповіла перед телекамерами.

Брайан і Ханна потрапили до лікарні після того, як їх сексуальні втіхи перервала корова. Ага, можете перечитати це ще раз, щоб ви зрозуміли, що вам не здалося.

Вантажівка, скріншот: Instagram

“У вантажівці було нормально, часом доводилося просто зупинятися і сміятися над цим”, – поділився Брайан.

У якийсь момент пару перервала корова, яка стала навпроти і почала дивитися на них. Ханна розповіла, що, коли виглянула у вікно, побачила поруч ніс тварини і злякалася. Від страху жінка сіпнулася, після чого скрикнула від болю.

Вся ця пригода закінчилася терміновою поїздкою Брайана і Ханни до відділення невідкладної медичної допомоги, де у неї виявили кровотечу. На жаль у жінки діагностували розрив кісти яєчника. Зараз Ханна повністю одужала, все в порядку, і прийшов час розповісти про це на телебаченні. Ну, принаймні, їм так захотілося. Можливо, такий і був план.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com