Пенсіонер "замовив" пасинка своєму боржнику: життя ціною в 250 тисяч гривень - Дніро News

Пенсіонер “замовив” пасинка своєму боржнику: життя ціною в 250 тисяч гривень

З сусідньої Російської Федерації, де щодня відбуваються дуже дивні події, прийшли доволі тривожні новини. Так, у Московській області в містечку Ногінськ пенсіонер замовив вбивство свого пасинка. А здійснити підступні плани було доручено боржнику чоловіка.

Про це стало відомо завдяки повідомленню одного з місцевих телеканалів.

Журналісти повідомляють, що житель Ногінська, 62-річний Микола, замовив вбивство пасинка своєму боржнику. Він пообіцяв знайомому, з яким раніше відбував покарання, пробачити борг нібито в 700 тисяч рублів (250 тис грн). Зловмисник поставив умову: вбити його пасинка — 34-річного Владислава.

Російська поліція, скріншот: YouTube

Олександр конфліктував з сином своєї колишньої дружини. Йому не подобалося, що Владислав поводиться в будинку дуже “по-хазяйськи”. Через це в 2019 році житель Підмосков’я навіть підпалив свій будинок, де вони жили всією сім’єю.

Тоді відносно Олександра порушили кримінальну справу за умисне знищення майна. Він усвідомлював, що на суді пасинок виступить проти нього, тому вирішив усунути його.

пожежа, скріншот

У разі відмови від пропозиції жителя Ногінська погрожував знайомому розправою. Однак той звернувся до поліції. Правоохоронці видали йому паспорт і права пасинка, щоб вітчим повірив у смерть. Олександра затримали співробітники правоохоронних органів, коли він повертав знайомому боргову розписку за виконане замовлення.

Тепер, окрім справи про підпал, його судитимуть за організацію замаху на вбивство. Фігуранта кримінальної справи відправили під варту.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com