Скандал в Маріуполі: лікар обізвала бійців ЗСУ вбивцями - Дніро News

Скандал в Маріуполі: лікар обізвала бійців ЗСУ вбивцями

Сімейний лікар в місті Маріуполь обізвала «дружиною вбивці» пацієнтку, чоловік якої є бійцем Збройних сил України.

До того ж, на прийомі вона попросила говорити з нею російською мовою. Інформацію про це розповсюдила колишній журналіст і ветеран АТО Олена Білозерська на своїй сторінці в Facebook. За її словами, інцидент стався з дружиною її колеги-розвідника, який недавно повернувся на передову після серйозного поранення.

Вона додала, що медика маріупольської амбулаторії №, яка називає захисників України «вбивцями», звуть Лідія Андріївна Бондарук.

«Пішла до неї сьогодні моя дружина укладати декларацію і тут дізналася, що вона «дружина вбивці». Оскільки лікар попросила її говорити російською, на що дружина відповіла: спілкується тільки українською, а лікар нехай говорить, як уміє. Після того медсестра, яка перебувала в той час в кабінеті, щось сказала лікарю, на що та відповіла: «Так, це дружина вбивці». Що ж, нехай пані лікар буде відома», – передала Білозерська слова воїна ЗСУ. Інтернет-користувачі залишили під постом чимало гнівних коментарів. Люди обурилися діями лікаря, яка дозволяє собі образливі слова на адресу українських військовослужбовців і їх сімей.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com