У Дніпрі 17-річна студентка викинулася з балкона багатоповерхівки | Дніро News

У Дніпрі 17-річна студентка викинулася з балкона багатоповерхівки

Увечері в суботу, 17 жовтня, в Дніпрі на вулиці Гладкова з балкона багатоповерхівки викинулася 17-річна дівчина. Від отриманих травм потерпіла померла на місці трагедії.

У Дніпрі 17-річна студентка викинулася з балкона багатоповерхівки.

Про це повідомляє “Дніпро оперативний” у неділю, 18 жовтня. Як повідомили поліції свідки трагедії, їх увагу привернув звук сильного удару. Бездиханне тіло дівчини виявили під стінами будинку №3.

Ніяких криків або попередньої сварки місцеві жителі не чули. Правоохоронці вже встановили особу загиблої дівчини. Вона була студенткою 1-го курсу одного з університетів Дніпра.

Основною версією слідства є самогубство. У мобільному телефоні дівчини було виявлено повідомлення, яке її підтверджує. Зараз правоохоронці встановлюють всі обставини та деталі того, що сталося.

На місце події викликали швидку і поліцію. Медики, що приїхали лише констатували смерть. Особа розбилася на смерть 17-річної дівчини була встановлена ​​- вона була студенткою 1-го курсу одного з ВНЗ Дніпра.

Як виявилося, неповнолітня вистрибнула з балкона, розташованого на 11-му поверсі. Також в її мобільному телефоні було виявлено повідомлення, яке вказує на те, що вона могла покінчити життя самогубством. Всі обставини і деталі трагічної події встановлюють правоохоронці.


Від Oblivki


Від Giraff


Від NovostimiraВід Mediametrics

Мы в соц. сетях