У Дніпрі на дитячому майданчику чоловік побив об бетонний паркан 9-річного хлопчика - Дніро News

У Дніпрі на дитячому майданчику чоловік побив об бетонний паркан 9-річного хлопчика

У Дніпрі чоловік накинувся з кулаками на 9-річного хлопчика на дитячому майданчику 46-річний чоловік побив дев’ятирічного хлопчика – через те, що малий, начебто, посварився з його сином. 

Батьки побитого хлопчика вимагають покарання для агресивного чоловіка. А той після побиття дитини ховається від діалогу.

Третьокласника чоловік хапає за куртку і б’є головою об бетонний паркан, а потім по обличчю. Чоловік, вдвічі більший за хлопця і уп’ятеро старший, сили не стримує. Перелякані діти розбігаються з майданчика. Сам дев’ятирічний Максим зміг подзвонити батькові лише тоді, коли кривдник стрімко пішов геть. Скривавленого хлопчика забрала швидка.

Як стало відомо, все розпочалося з гри у м’яч. Потім діти почали бешкетувати, штовхатися і кидатися піском. У цьому будинку є відеонагляд за дитячим майданчиком: ймовірно, батько одного з дітей побачив ці моменти і побіг карати кривдника сина. Цей чоловік з родиною нещодавно заселився до будинку. Кажуть, раніше агресії не проявляв.

Поліції вдалося опитати нападника: правоохоронці вже відкрили кримінальне провадження, поки за завдання легких тілесних ушкоджень. Батьки Максима кажуть – добиватимуться покарання для його кривдника у суді. Сам хлопчик з гематомами удома. Лікарі просять спостерігати за ним щонайменше 3 дні.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com