У Дніпрі знайшли труп чоловіка зі зв’язаними ногами та тулубом – Дніро News

У Дніпрі знайшли труп чоловіка зі зв’язаними ногами та тулубом

Зв’язані тулуб та ноги, а ще перетягнуті мотузкою геніталії. У Дніпрі розслідують загадкову смерть самотнього чоловіка. Згідно попередніх висновків правоохоронців, мова про злочин не йде. Втім, всі, хто добре знали померлого, як один твердять: 59-річного чоловіка жорстоко вбили.

«Человек нормальный, общительный. Всегда можно было поговорить. Ничего плохого сказать не могу…»

Пані Катерина приголомшена моторошною смертю, якою загинув її 59-річний сусід. Самотнього чоловіка, який працював в одній із місцевих котелень, знайшли зв’язаним у власній квартирі.

Катерина, сусідка загиблого: «Он не вышел на работу  и начальство забеспокоилось. Обычно он очень ответственный человек, так себя повести. Поэтому  начали звонить дочкам. И, видать, кто был посвободней,  тот и приехал. Потому что дверь не смогли открыть своим ключём. Видать, были ключи. Ну, и получается, что вызвали следователя и слесаря».

При детальному огляді з’ясувалася ще одна моторошна деталь – у небіжчика були перетягнуті мотузкою ще й геніталії.

Катерина, сусідка загиблого: “В Інтернеті бачили ці фотографії?” – “Бачила”, – “І що можете сказати?” – “Ну, я пока  ещё не отошла от шока . Я уже второй день на неё смотрю и в ужасе”.

Хто вчинив таке звірство?

Артур Терещенко, журналіст: «В поліції загадкову смерть чоловіка коментують достатньо обережно, мовляв, обмотані мотузками тулуб та ноги – це ще не злочин, а, найімовірніше, нещасний випадок».

Аліна Стадник, речниця Дніпровського районного управління поліції: «В одному з будинків  по проспекту Поля в місті Дніпро виявлено тіло чоловіка в зачиненій квартирі. Попередньо – без  тілесних ушкоджень. Тіло 59-річного чоловіка направлено  на проведення судово-медичної експертизи. Триває слідство».

Та от місцеві у те, що їх сусід був збоченцем й сам себе міг зв’язати, зачинившись у власній квартирі, не надто вірять. Не на камеру всі як один твердять: чоловіка вбили!

«Задавили Игоря…” – “Так задавили или всё же несчастный случай?” – “А хто его знает. Да не хочу я с вами разговаривать вообще…»

Згідно офіційних даних, загадкову смерть чоловіка в поліції розслідують як нещасний випадок. Чи вдасться родичам довести, що це був прихований злочин, стане відомо після оприлюднення результатів численних експертиз.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com