Українок вивозять з окупованих територій у сексуальне рабство: поліція безсила - Дніро News

Українок вивозять з окупованих територій у сексуальне рабство: поліція безсила

Молоду дівчину з Луганщини обманом заманили в сексуальне рабство і кілька місяців утримували у Москві. Українці дивом вдалося врятуватися.

У викраденні Юлі участь брала її подруга, яка кілька місяців тому приїхала до дівчини зі своїми “друзями”. У результаті вони обманом посадили Юлю в автомобіль і відвезли на кордон з Росією. Про це повідомляє телеграм-канал “Baza”, який опублікував відеоінтерв’ю з дівчиною.

Юля розповіла, що прикордонники перекинули її через паркан, а їхні російські колеги посадили в іншу машину. У Москві вона була зобов’язана “відпрацьовувати борг”, пояснила дівчина.

Юля, врятована з рабства, кадр з відео

Українку ледь не цілодобово змушували працювати, морили голодом, стежили за нею і нікуди не випускали. Дівчина розповіла, що за один день вона приносила своїм викрадачам від 12 до 40 тисяч рублів. Якось їй пощастило зв’язатися зі своїм колишнім хлопцем. Той звернувся в організацію “Альтернатива”, яка бореться з рабством.

Таким чином Юлю вдалося перехопити, коли вона їхала до чергового клієнта на таксі. Зазначається, що наразі викрадачі дівчини знаходяться на волі. За словами правоохоронців, вони громадяни України, але працюють на території РФ, тому пред’явити їм звинувачення не так просто.

Юля, врятована з рабства, Телеграм


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com