Українські тренерки били дітей просто біля басейну: там же починав кар'єру чемпіон світу Михайло Романчук - Дніро News

Українські тренерки били дітей просто біля басейну: там же починав кар’єру чемпіон світу Михайло Романчук

Відділ комунікації поліції Рівненської області повідомив про те, що батьки учнів написали колективну заяву від імені п’ятьох осіб зі звинуваченням у побитті та приниженні їхніх дітей з боку двох тренерок у спортивній школі ДЮСШ №2 з плавання.

Правоохоронці зазначають, що дві тренерки, згідно зі скаргами, під час занять у 2019 та 2020 роках наносили тілесні ушкодження неповнолітнім. Наразі поліція розпочала досудове розслідування за частиною 1 статті 125 ККУ (Кримінального кодексу України) “Умисне легке тілесне ушкодження”.

Тепер поліцейські займуться допитом учасників інциденту, а також проведенням відповідних експертиз та іншими необхідними слідчими діями.

“Ще одна жахлива ситуація із застосуванням насильства проти дітей виникла в нашому місті. Так, Рівненська тренер місцевої спортивної школи систематично наносила тілесні ушкодження та побої діткам-школярам, яких вона тренувала. Вона застосовувала до них насильство (била по голові та інших ділянках тіла) і принижувала останніх”, – йдеться в повідомленні місцевої громадської організації “Ангели життя”.

Відомо, що вихованці цієї спортивної школи не один раз ставали кращими в чемпіонатах України. Тут же починав свою кар’єру чемпіон світу Михайло Романчук.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com