Український таксист з матами вигнав пасажирку через три гривні: "Плювки в мою сторону бонусом" - Дніро News

Український таксист з матами вигнав пасажирку через три гривні: “Плювки в мою сторону бонусом”

У Харкові водій таксі розлютився на дівчину, яка заплатила за поїздку 53 гривні, хоча це було вказано в тарифі.

Повідомляється, що інцидент стався в місті Харків кілька днів тому. Дівчина скористалася службою таксі “Яндекс”, щоб дістатися до місця призначення. У тарифі була вказана ціна 53 гривні.

Коли пасажирка доїхала до місця, то вручила водієві ті самі 53 гривні, що чоловіка вкрай обурило. Він почав нецензурно висловлюватися і кинув у дівчину 3 гривні, напавши на неї зі звинуваченнями: “Ти бачила взагалі ціни на заправках?!”.

В ході нетривалої лайки пасажирка вийшла з машини і залишила всі двері зі свого боку відкритими, запропонувавши водієві “підірвати свою ж*пу” і самому їх закрити. На це чоловік відповів їй плювком, вийшов з машини і почав за нею гнатися. На цьому ролик обривається.

Користувачі Мережі почали активно обговорювати неприємну ситуацію. Багато хто здивувався, чому “Яндекс. Таксі” досі функціонує в Україні, адже цей ресурс був заборонений кілька років тому. Багато висловили стурбованість за дівчину, проте знайшлися і ті, хто заступився за таксиста, побажавши вислухати і іншу сторону конфлікту.

Коментарі / скріншот
т
Коментарі / скріншот


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com