Змоклу й голодну дитину всю ніч не впускали до хати родичі: “Нікому не потрібна” | Дніро News

Змоклу й голодну дитину всю ніч не впускали до хати родичі: “Нікому не потрібна”

Дев’ятирічна дівчинка у Рівному до 4-тої ранку змушена була сидіти просто на вулиці. У той час її матір зникла, а вітчим не хотів впускати дитину додому, аргументуючи тим, що вона йому ніхто.

На щастя, школярку просто неба в темряві помітив перехожий, який повертався з нічної зміни на роботі. Чоловік викликав поліцію до голодної і змерзлої дівчинки. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Патрульна Світлана Колядич приїхала на виклик до зляканої та змоклої під дощем дитини. Вона розповіла, що 9-річна Альбіна до 4 ранку сама блукала вулицями міста, бо її просто відмовилися пустити додому. Дитина пояснила, що мама десь пішла ще зранку і не повернулася. А вітчим на благання впустити чотири рази відмовив.

Дитину всю ніч не впускали додому, кадр з відео

Поліціянтам чоловік пояснив, що ця дитина йому ніхто. У результаті дівчинку відвезли до бабусі, яка теж не надто зраділа цьому. Вона пояснила, що не має можливості постійно доглядати за дитиною через стан здоров’я. Але не проти брати її на канікули.

Через деякий час Альбіну з бабусею викликали в Службу у справах дітей. У дівчинки є ще брат та сестра, обидва старші за неї. Теж часто недоглянуті, за словами сусідів. Керівник Служби у справах дітей м. Рівного Андрій Міщеня розповів, що вся проблема у мамі, яка зловживає алкоголем.

Водночас рідний тато Альбіни за документами, кажуть, батьківства не визнає. А сусіди зізнаються, що дитина не вперше потрапляє в біду. Чи позбавлятимуть батьків Альбіни прав на дитину – в соцслужбі вирішуватимуть згодом. Спочатку намагатимуться розшукати її маму і зустрітися з рідним татом.

Дитину всю ніч не впускали додому, кадр з відео


Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com