А ще називають себе патріотами: Експерт вражена неадекватністю реакції українського МЗС і Кулеби на звільнення Медведчуком утримуваних осіб – Дніро News

А ще називають себе патріотами: Експерт вражена неадекватністю реакції українського МЗС і Кулеби на звільнення Медведчуком утримуваних осіб

Українське Міністерство закордонних справ під керівництвом Дмитра Кулеби назвало ударом по Нормандському формату і ТКГ звільнення утримуваних осіб і їх передачу Віктору Медведчуку замість того, щоб організувати для них допомогу. Про це у своєму Facebook написала медіаексперт Тетяна Чугаєнко, повідомляє NewsOne. 

“Наш МЗС / найгуманніший МЗС у світі-ура!/ – продовжує видавати “застереження по Фрейду”. Нормальні люди, коли звільняють полонених, допомагають знедоленим, годують голодних, реагують на це з теплотою. Але не українські дипломати, звичайно. Для цього вони навіть відірвалися від вилизування Байдена, бо написати гидоти з приводу звільнення утримуваних на Донбасі українців – це святе”, – написала вона. 

За її словами, “у Кулеби в цьому зв’язку взагалі істерика. У МЗС розродилися заявою про те, що рішення ОРДЛО за посередництва Віктора Медведчука звільнити групу людей “є ударом по Нормандському формату та Тристоронній контактній групі, які ведуть системну роботу із забезпечення звільнення утримуваних у зв’язку з конфліктом осіб””. 

Чугаєнко вважає, що в даному випадку з позицією української влади щось не так, адже вона незадоволена поверненням своїх громадян. 

“Дивні люди, звичайно. Називають себе патріотами, але звільненням з в’язниці наших співвітчизників вони незадоволені. Явно щось не так з позицією української влади, якщо звільнення людей вони називають ударом по “Нормандському формату” і Тристоронньої контактної групи. Цікаво, в чому вони цей удар бачать?”- вказала вона. 

Медіаексперт впевнена, що подібною реакцією МЗС на чолі з Кулебою визнали, що у них них ніяких досягнень в цьому напрямку.  

“Цілий рік після переговорів у Парижі влада бадьоро рапортувала про те, як вони виконують всі свої зобов’язання. І тут раптом в ОРДЛО обіцяють звільнити людей. Громадян України. І в МЗС починають істеричити. І таким чином Мідовські на чолі з Кулебою, самі того, напевно, не бажаючи, визнають, що немає у них ніяких досягнень.  Тому що які можуть бути досягнення, якщо від новини про звільнення українців наші дипломатичні “лелики” починають волати: “Шеф, все пропало!””- додала Чугаенко. 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com