Американський ракетний есмінець увійшов до Чорного моря – Дніро News

Американський ракетний есмінець увійшов до Чорного моря

Попередньо, він пробуде в Чорноморському регіоні до 10 лютого

Американський ракетний есмінець Donald Cook DDG75 увійшов у Чорне море ввечері 23 січня. Це перший візит корабля НАТО в регіон цього року. Про це повідомляє “Думська”.

Попередньо есмінець пробуде в Чорноморському регіоні до 10 лютого, проте точна програма візиту на даний момент невідома. Відзначається, що кілька днів тому “Кук” провів навчання по взаємодії з італійським фрегатом класу Bergamini ITS Carlo Margottini (F592) і двома італійськими літаками вертикального зльоту AV-8B Harrier.

Есмінець відноситься до великого класу кораблів типу “Арлі Берк”. Увійшов до складу ВМС США в грудні 1998 року. Довжина 155 метрів, ширина – 20 м, осадка – 10 м. Швидкість 32 вузла. Несе різноманітне артилерійське, зенітне і ракетне озброєння, яке може запускати з 96 шахтних пускових установок. Вертоліт SH-60B, екіпаж 337 осіб.

Нагадавши, США передавши Сухопутний військо Україна більше ста одиниць військової техніки: 20 нових воєнний автомобіль Humvee і 84 човен задля Воєнний-морський сил, адже Сенат США подолав вето президента Дональда Трампа на проект оборонного бюджету на 2021 рік у розмірі 740 мільярдів доларів. Важливо, що проект передбачає 250 мільйонів доларів фінансової підтримки Україні.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com