Байден сподівається, що імпічмент Трампа не вплине на терміни затвердження його адміністрації – Дніро News

Байден сподівається, що імпічмент Трампа не вплине на терміни затвердження його адміністрації

За словами обраного президента США, Сенат має впоратися зі своїми обов’язками щодо імпічменту, а також розглянути інші невідкладні питання

Обраний президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден висловив сподівання на те, що Сенат впорається зі своїми конституційними обов’язками щодо імпічменту чинного президента США Дональда Трампа і це не вплине на терміни затвердження його адміністрації. Про це йдеться в заяві Байдена, яку опублікувано на сайті його перехідної команди.

Байден зазначив, що Палати представників скористалися своїми повноваженнями та проголосували за імпічмент Трампа і притягнення його до відповідальності.

“Це було двопартійне голосування членів, які слідували Конституції та своїй совісті. Процес триває в Сенаті… Я сподіваюся, що керівництво Сенату знайде спосіб виконати свої конституційні обов’язки щодо імпічменту, а також працюватиме над іншими нагальними питаннями цієї країни”, – зазначив обраний президент США.

Демократ наголосив, що мова йде про затвердження ключових постів, таких як секретарі з національної безпеки, держави, оборони, казначейства і директор Національної розвідки. 

Нагадаємо, вчора Палата представників Конгресу США більшістю голосів схвалила резолюцію про імпічмент президента Дональда Трампа. Імпічмент містить єдину статтю – підбурювання до заколоту. 

Тепер питання імпічменту Трампу має розглянути Конгрес США. За словами лідера більшості у верхній палаті Конгресу США Мітча Макконнелла, Когрес розгляне це питання не раніше 19 січня – за день до завершення терміну повноважень президента Трампа.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com