Біля ОП відбувається мітинг: люди вимагають від президента знизити тарифи - Дніро News

Біля ОП відбувається мітинг: люди вимагають від президента знизити тарифи

Біля Офісу президента у понеділок, 25 січня, відбувається акція “Привітай президента платіжкою”. Близько сотні людей, переважно пенсійного віку, зібралися на Банковій в день народження президента Володимира Зеленського з вимогою знизити тарифи на комунальні послуги.

Учасники акції заявляють, що влада намагається дискредитувати їх мітинг. Також вони заявляють, що це всеукраїнська акція і відбувається вона одночасно в кількох містах України.

“Ми прийшли не по своїй волі, а тому що ми не маємо за що жити, за що їсти, за що купити ліки. Цифра в платіжці за грудень перевищує мою пенсію”, – розповіла одна з учасниць акції.

Протестувальників поліція не пустила безпосередньо до Офісу президента, бо там досі розташоване різдвяне містечко. Тому люди закликають президента вийти до них.

Їхні вимоги: реальне зниження тарифів на комунальні послуги, повернути газові мережі у власність громадам, скасувати постанову Кабміну щодо підвищення цін на електроенергію та скасувати тариф на транспортування газу.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com