Блогер про заяву МЗС щодо передання українок з ОРДЛО: Тільки моральні виродки можуть виступати проти звільнення людей – Дніро News

Блогер про заяву МЗС щодо передання українок з ОРДЛО: Тільки моральні виродки можуть виступати проти звільнення людей

Заяви Міністерства закордонних справ про те, що анонсоване ЛДНР звільнення людей – це нібито “удар по Нормандському формату і Тристоронній контактній групі”, більше схоже на істерику, ніж на адекватну дипломатичну реакцію. Про це на своїй сторінці в Facebook написав блогер Олексій Куракін.

Куракін висловив здивування “оперативній” реакції зовнішньополітичного відомства.

“Всі вже побачили, що у Кулеби справжня істерика через те, що невизнані ДНР і ЛНР пообіцяли за посередництва Віктора Медведчука звільнити і передати Києву групу людей? Хто не в курсі, доповідаю. Не приходячи в людську свідомість, в МЗС заявили, що анонсоване ЛДНР звільнення людей – це нібито “удар по Нормандському формату і Тристоронньої контактної групи”. Хлопці, а чому це так пізно народилося у вашому запаленому мозку? Вибачте, в МЗС тільки сьогодні дізналися, що ЛДНР збираються звільнити людей? Взагалі-то новина про це з’явилася ще в суботу, 16 січня. Це так “оперативно” працюють українські дипломати? Чому вони зробили свою заяву не через місяць? Не через рік?” – поставив риторичне запитання блогер.

Він нагадав, що в МЗС “самі проговорилися”, що новина з’явилася в день візиту в Україну чинного голови ОБСЄ, Міністра закордонних справ Швеції Анн Лінде.

“Як це розуміти? Що в МЗС тільки сьогодні дізналися про звільнення? Дізналися, що буде звільнення українських громадян від голови ОБСЄ? І якщо навіть не брати моральну сторону питання, тому що тільки моральні виродки можуть виступати проти звільнення людей, то в наявності, як говорив товариш Бендер, “головотяпство зі зломом”. А якщо серйозно, то за настільки кричущий непрофесіоналізм Кулебу треба гнати з МЗС поганою мітлою”, – резюмував блогер.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com