Боррель негайно запропонує Раді ЄС схвалити санкції проти РФ в разі вторгнення в Україну – Дніро News

Боррель негайно запропонує Раді ЄС схвалити санкції проти РФ в разі вторгнення в Україну

Очільник європейської дипломатії також заявив про відсутність доказів відведення певних підрозділів російських військ від українського кордону.

Віце-президент Європейської комісії, високий представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель негайно запропонує Раді ЄС на рівні міністрів закордонних справ схвалити пакет жорстких санкцій проти Російської Федерації в разі подальшого вторгнення в Україну.

Як свідчить стенограма на сайті Європейської служби зовнішньої дії, про це Боррель сказав сьогодні у Брюсселі журналістам.

Боррель заявив про відсутність доказів відведення певних підрозділів російських військ від українського кордону.

“Ми дуже стурбовані і занепокоєні посиленням бойових дій і інтенсивними обстрілами на деяких частинах лінії зіткнення”, – наголосив Боррель і нагадав, що на початку січня відвідував лінію зіткнення і тоді там не було жодної воєнної діяльності.

“Обстріли розпочалися: інтенсивні обстріли, бомбардування, кампанії з дезінформації. Ми досі віримо у дипломатичний процес і ми зосередимо усі зусилля для дипломатичної діяльності. Але з іншої сторони, і Рада ЄС була сьогодні поінформована про це, – ми вже підготували повний пакет санкцій. Ми працювали над цим. Я підтримував зв’язок із Сполученими Штатами, з усіма нашими країнами-однодумцями, з технічною підтримкою Європейської комісії. У нас підготовлений дуже жорсткий пакет санкцій. І як Високий представник, я готовий представити цей пакет Раді ЄС, оскільки Рада ЄС має відповідальність і здатність схвалювати санкції”, – наголосив Боррель.

Він додав, що представить санкційний пакет на засідання Ради ЄС якомога швидше, коли це буде необхідно.

“Якщо буде агресія, я негайно скличу Раду ЄС на рівні міністрів закордонних справ, щоб запропонувати пакет санкцій. І я впевнений, що навіть якщо вимагається одностайність, Рада ЄС схвалить їх”, – наголосив Боррель.

Він уточнив, що санкції будуть застосовані тоді, коли рівень інтенсивності агресії вимагатиме цього.

“Енергетика буде найбільш важливим питанням у цьому пакеті, але я не можу повідомити вам зміст цього пакету, як і момент, коли вони будуть впроваджені”, – заявив Боррель.

За його словами, Європа об’єднана у цьому питанні.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com