Бойко: ОПЗЖ подала пакет законопроектів, які вирішать тарифну кризу – Дніро News

Бойко: ОПЗЖ подала пакет законопроектів, які вирішать тарифну кризу

Влада безвідповідально зменшила субсидії і позбавила людей пільг на оплату комунальних послуг. Про це заявив співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Юрій Бойко в коментарі журналістам за підсумками зустрічі з прем’єр-міністром і енергетичним блоком уряду у Верховній Раді.

“Абсолютно зрозуміло, що криза на енергетичному ринку, яка пов’язана зі збільшеною ціною на газ, на електроенергію, на всі комунальні тарифи – була створена штучно, бездарними діями попередніх урядів і невжиттям заходів нинішнім”, – сказав він.

Політик нагадав, що в Україні достатньо газу власного видобутку для потреб населення.

“Коли в країні держкомпанія “Укргазвидобування” видобуває 14 млрд кубів газу, і 10 млрд треба направити на потреби населення, то його собівартість виходить в районі 3 тис.гривень з усіма податками і збільшеними інвестиційними надбавками”, – вважає народний депутат.

“Тому наша однозначна позиція, український газ власного видобутку повинен продаватися людям за розумними цінами”, – акцентував співголова фракції опозиціонерів.

Юрій Бойко ще раз нагадав, що фракція ОПЗЖ зареєструвала у Верховній Раді законопроект, який дозволить відразу на 20% здешевити вартість газу, який продається населенню (законопроект №2126 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо питань оподаткування в рамках формування ціни на природний газ для потреб населення”, – ред.).

“Прийняття даного законопроекту дозволить швидко і ефективно отримувати газ за зниженими цінами”, – зазначив він.

Також, за його словами, необхідно перестати обманювати людей і підписати прямі договори з Газпромом, щоб отримувати газ на 25% дешевше, ніж це відбувається зараз за різними схемами.

“Той же російський газ заводиться через посередників на 100 доларів дорожче, ніж він коштував би за прямими контрактами, і це теж лягає додатковим тягарем на економіку нашої країни, на людей, на промисловість, на всіх, хто сьогодні його споживає”, – сказав політик.

Фракція ОПЗЖ також вимагає повернути людям повноцінні пільги та субсидії, яких чинна влада продовжує позбавляти навіть під час протестів.

“Пільг позбулися багатодітні сім’ї, переселенці, найбільш незахищені. Цю політику пора припинити-всі, хто потребують, повинні отримати допомогу від держави”, – заявив Юрій Бойко.

Співголова фракції ОП-ЗЖ зазначив, що вирішення тарифного питання залежить від дій нинішньої влади.

“Уряд пообіцяв зробити все необхідне для зниження тарифів. Ми будемо контролювати, щоб це було виконано, інакше людей знову залишать один на один з їхніми проблемами”, – резюмував Юрій Бойко.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com