У ГРУЗІЇ ПРОКОМЕНТУВАЛИ ПОДАЛЬШІ ВІДНОСИНИ З УКРАЇНОЮ ПІСЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СААКАШВІЛІ – Дніро News

У ГРУЗІЇ ПРОКОМЕНТУВАЛИ ПОДАЛЬШІ ВІДНОСИНИ З УКРАЇНОЮ ПІСЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СААКАШВІЛІ

Грузія хоче зберегти стратегічні відносини з Києвом і не допустить, що вони зіпсувалися через експрезидента країни Міхеіла Саакашвілі, якого в Україні призначили головою виконавчого комітету Ради реформ.

Про це заявив міністр закордонних справ Грузії Давид Залкаліані, повідомляє “Грузия Online”.

“З огляду на наші стратегічні відносини, ми не допустимо, щоб через одну засуджену й розшукувану людину наше партнерство опинилося під загрозою”, – прокоментував Залкаліані виклик посла України Ігоря Долгова до МЗС Грузії.  

Зазначимо, що посла України в Грузії викликали в МЗС через заяву Міхеіла Саакашвілі щодо виборів у його рідній країні. Політик висловився, що не збирається “спокійно дивитися на руйнування і остаточне знищення” Грузії, а його команда планує перемогти на парламентських виборах в цій країні.  

На це одразу відреагували в Грузії, заявивши, що попереджали Київ щодо колишнього президента Грузії.  “Природно, заява, яку ми почули вчора, є прямим втручанням у внутрішні справи іншої країни і прямим втручанням громадянина України в процес виборів, – заявили у грузинському зовнішньополітичному відомстві.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com