День народження Зеленського порівняли з Януковичем: замість спортзалу подарунки від бандитів і олігархів – Дніро News

День народження Зеленського порівняли з Януковичем: замість спортзалу подарунки від бандитів і олігархів

25 січня 2021 року, наймолодшому президенту України Володимиру Зеленському, який вступив на посаду в 41-річному віці, виповнилося 43 роки.

З ранку він поділився фотографією зі спортивного залу, далі підписував важливі договори, а ввечері і зовсім збирався на засідання. А ось раніше святкування глави держави відбувалося по-іншому.

В Інтернеті з’явилося відео, на якому відображено захід на честь Дня народження колишнього президента України Віктора Януковича. Він на відеоматеріалі постав особисто, можна розглянути розкішний ресторан в синьо-жовтих відтінках, багато квітів, чиновників, олігархів та бандитiв. Серед них і покійний мер Харкова – Геннадій Адольфович Кернес.

“7 на годиннику, 43 за паспортом, 30 в душі”, — писав Володимир Зеленський в ранковій публікації зі спортзалу.

Він був присутній на підписанні кредитної угоди між Міністерством фінансів України, АБ “Укргазбанк” та Міжнародною фінансовою корпорацією.

“Сьогоднішнє підписання є не тільки першим реалізованим потужним кроком, що наближає нас до стратегічної мети зі скорочення державної частки в банківському секторі України, а й підтвердженням ефективності впроваджених протягом останніх років українською стороною реформ у цій сфері”, — заявив Зеленський під час виступу на церемонії підписання.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com