Forbes вважатиме брехнею заяви компаній, які візьмуть на роботу “казкарів” Трампа | Дніро News

Forbes вважатиме брехнею заяви компаній, які візьмуть на роботу “казкарів” Трампа

Особливу увагу видання приділить долі прес-секретарів Білого дому

Журнал Forbes вважатиме брехнею дані тих компаній, які наймуть співробітників адміністрації чинного президента США Дональда Трампа. Про це у своїй статті заявив головний редактор видання Рендалл Лейн.

За його словами, “розплата за правду” почнеться з прес-секретарів Білого дому — людей, яким “народ платить за інформування”. Всі ті з них, хто працював за Трампа, — Шон Спайсер, екс-радниця президента Келліенн Конвей, яка підтримала його, Сара Хакабі Сандерс, Стефані Грішем і Кейлі Макінані — брехали на його захист, заявив Лейн.

Однак якщо в минулому деякі секретарі Білого дому покинули пост із незаплямованою репутацією і “заробили мільйони, застосувавши свої навички і довіру в діловій Америці”, тепер такого допустити не можна, продовжив головний редактор Forbes.

“Брехуни Трампа не заслуговують такого самого “золотого парашута”. Нехай діловий світ знає: найміть будь-якого з “казкарів” Трампа – і Forbes буде вважати все, про що говорить ваша компанія, брехнею”, — заявив Лейн. 

6 січня прихильники Трампа, які зібралися біля Капітолію, де йшов підрахунок голосів вибірників, зламали загороджувальні бар’єри і увірвалися до будівлі. Внаслідок заворушень у Капітолії загинули чотири людини, 52 було заарештовано. Пізніше стало відомо про смерть офіцера поліції, пораненого під час штурму.

7 січня Конгрес завершив перерване засідання і затвердив перемогу Байдена на виборах.

11 січня демократи формально представили в Конгресі резолюцію про імпічмент проти Трампа – його звинувачують у підбурюванні до повстання.


Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com