Гаврилова: Нарешті став відомий “план Б” Зеленського щодо Донбасу – визнати Донецьк і Луганськ незалежними державами – Дніро News

Гаврилова: Нарешті став відомий “план Б” Зеленського щодо Донбасу – визнати Донецьк і Луганськ незалежними державами

Нарешті став відомий “план Б” Зеленського щодо Донбасу – визнати Донецьк і Луганськ незалежними державами. Про це на своїй сторінці у Facebook написала блогер Ірина Гаврилова.

 
На її думку, про встановлення миру не йдеться – “Зеленський готовий визнати Донецьк і Луганськ незалежними державами. Цю тезу в інформаційний простір запустив не якийсь анонімний телеграм-канал, а глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук”.
 
“Кравчук в ефірі одного з телеканалів заявив, що Україна повинна вести відносини з ОРДО і ОРЛО як з окремими державами за нормами міжнародного права. Коментуючи питання звільнення утримуваних осіб, Кравчук “блиснув” своїм знанням Конституції і права, заявивши, що це – “питання міждержавного характеру і держави повинні вивчити питання і вирішити на державному рівні за нормами міжнародного права і в рамках “нормандського формату”.
 
Як ви пам’ятаєте, раніше президент Зеленський обіцяв презентувати свій “план Б” щодо Донбасу, якщо переговори з Путіним зайдуть у глухий кут. Мабуть, це і є альтернативний варіант: немає території – немає проблеми. Виникає запитання: хто ти взагалі такий, щоб розбазарювати українські землі, за які наші предки проливали свою кров? А може, цю владу варто судити за статтею про посягання на територіальну цілісність держави? Що може бути гірше, ніж злочинці у владі, які до того ж ще мають антиукраїнську позицію”, – зазначила вона.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com