Геращенко розповіла, куди “дрейфує” Зеленський – Дніро News

Геращенко розповіла, куди “дрейфує” Зеленський

Голова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко заявила, що за рік президентства Зеленського були зруйновані стратегічні відносини з США, а сам він “дрейфує в бік Росії”. Особливо, вона засуджує законопроект, поданий до Верховної Ради щодо подвійного громадянства. Вона вважає, що таким чином можуть бути легалізовані російські паспорти, отримані мешканцями ОРДЛО.

Ірина Геращенко, скріншот: Телеграм

Також Геращенко заявляє, що за рік на Донеччині загинуло понад 100 українських воїнів. Ці смерті на совісті Путіна, говорить вона. Однак також вона зазначила, що Зеленський обіцяв, що “не здасть жодного метра території ворогові”, але сам провів розведення військ і сформував “сіру зону” у трьох точках.

Зеленський, фото: Офіс президента

Крім того, Геращенко акцентувала увагу на проблеми у взаєминах з США. Зокрема, за час його президентства був відкликаний представник Сполучених Штатів Курт Волкер, а новий так і не був призначений. На її думку, сьогодні Україна свариться зі стратегічним партнером, і розширення “Нормандського формату”, про який він казав раніше, стане неможливим.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com