Гетманцев прокоментував довготривалі протести підприємців в Україні – Дніро News

Гетманцев прокоментував довготривалі протести підприємців в Україні

Нардеп зазначив, що кожен з 40 млн споживачів повинен отримати чек і повинен бути захищеним, а податки повинні бути сплачені

Голова комітету Верховної Ради з питань України з питань фінансів, податкової та митної політики, нардеп від “Слуги народу” Данило Гетьманцев прокоментував в ефірі телеканалу “112 Україна” довготривалі протести ФОПів в Україні.

“Сам факт такої дискусії у суспільстві – це якесь Середньовіччя. Це свідчить про те, що у нас чи хворе суспільство, чи ми з вами перебуваємо на якійсь стадії розвитку, яка дуже у погану сторону нас відрізняє від наших сусідів. Про що ми говоримо? Чи вводити нормальні цивілізовані прості легкі правила обліку торгівельних операцій для торгівлі чи продовжувати продавати контрабанду – про це ми сперечаємося у суспільстві? Чи сплачувати вчителям і лікарям по 1000 дол., як це треба робити сьогодні, бо лікарі їдуть за кордон, а вчителі йдуть на базар торгувати. Чи сплачувати їм нормальну достойну заробітну плату чи продовжувати ухилятися від оподаткування половині економіці України? Про що ми ведемо дискусію?”, – сказав Гетманцев.

Нардеп зазначив, що мова йде про те, що влада просить великий бізнес, який ховається під єдиним податком, середній та малий – видавати чек кожному з 40 млн споживачів в Україні.

“Кожен з 40 млн споживачів повинен отримати чек і повинен бути захищеним, податки повинні бути сплачені, вчителі повинні бути профінансовані і ми повинні врешті-решт платити пенсію не у 1700 грн, а пенсію, на яку можна прожити”, – додав Гетманцев.

Нагадаємо, що в Україні вже декілька тижнів поспіль мітингують ФОПи. Самі ж підприємці запевняють, що стоятимуть доти, доки їх не почують. Також планують 26 січня знову прийти на масштабний мітинг під стіни Верховної Ради. 

1 грудня Верховна Рада ухвалила в першому читанні та в цілому законопроект про відтермінування використання касових апаратів для бізнесу.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com