Кабмін спростив порядок призначення субсидій і соцдопомог | Дніро News

Кабмін спростив порядок призначення субсидій і соцдопомог

Зміни стосуються тих, хто отримує допомогу з часткового безробіття

Кабінет міністрів України під час сьогоднішнього засідання спростив порядок призначення субсидій та соцдопомог. Зміни стосуються тих, хто отримує допомогу з часткового безробіття.

Згідно з постановою, у разі призначення субсидій у середньомісячному сукупному доході враховуватимуться фактично отримані такими особами доходи. Субсидія призначається і в тому випадку, якщо в період отримання допомоги по частковому безробіттю не було сплачено ЄСВ.

“Проектом акта пропонується внести зміни до Порядку призначення житлових субсидій, до порядку призначення виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та до порядку призначення виплати державної допомоги сім’ям з дітьми. Зазначеними змінами ми даємо можливість призначати житлові субсидії, державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та допомогу на дітей одиноким матерям та особам, яким надається допомога з часткового безробіття на період карантину”, – сказала міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Зазначається, що загальна кількість одержувачів допомоги з часткового безробіття на період карантину становить 371,8 тис. осіб, зокрема 182,1 тис. фізичних осіб – підприємців.







Від Giraff



Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com