Кацман: Роль Медведчука в обміні полоненими є ключовою – це визнають всі сторони конфлікту – Дніро News

Кацман: Роль Медведчука в обміні полоненими є ключовою – це визнають всі сторони конфлікту

Роль голови політради партії “опозиційна платформа – за життя”, народного депутата Віктора Медведчука у процесі обміну полоненими є ключовою-це визнають всі сторони конфлікту. Про це заявив політичний експерт Володимир Кацман в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Будь-яка сторона, яка бере участь у цьому конфлікті, у цій війні, в цих подіях, які відбуваються у нас на сході визнає, що Віктор Медведчук виконує посередницьку роль і це задовольняє на цю хвилину всі сторони, які в цьому конфлікті беруть участь, які так чи інакше причетні – непідконтрольні території, підконтрольні території, ту сторону, цю – як хочете називайте… будь-які учасники цього процесу визнають, що роль Медведчука в обмін полоненими є провідною, ключовий, найголовнішою. І це дає шанс на те, що участь Медведчука в цих переговорах, у вирішенні цього конфлікту, його план врешті-решт. Скільки часу ми вже чуємо “план Медведчука”? Чому його ніхто не розглядає, чому його ніхто не втілює в дійсність ?… Це незрозуміло, це знову ж той же День невиконаних обіцянок, в який ми весь час впираємося сьогодні”, – зазначив експерт.

Він також підкреслив, що ніхто не заважав чинній владі за минулий рік зрушити в питанні обміну полоненими, але вона нічого не робить.

“Так, коронавірус завадив. Але ніхто ж не завадив за рік минулий Зеленського при владі хоч зрушити в цьому питанні. А бачимо, що нічого не зсувається. Ми повертаємося до теми обміну полоненими, знову Медведчук як посередник досягає в цьому успіху. А влада тоді що робить? Ось у чому питання”, – зазначив Кацман.

Як повідомлялося, ОРДЛО за посередництва Медведчука в односторонньому порядку передадуть Києву групу утримуваних осіб.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com