Кличко розповів, хто з ОП найбільше виступає проти нього – Дніро News

Кличко розповів, хто з ОП найбільше виступає проти нього

За останні пів року на київських комунальних підприємствах і в підрозділах міської влади відбулося близько 70 обшуків. “Кримінальними справами проти столичних посадовців займається заступник глави Офісу Президента Олег Татаров”. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

На його думку, і глава Офісу Президента Андрій Єрмак, і сам президент Володимир Зеленський в курсі цього.

“Займається цими питаннями пан Татаров, заступник глави Офісу Президента, наскільки я маю інформацію… А координується все зверху…” – сказав Кличко.

На уточнююче запитання, координується це Єрмаком чи Зеленським, мер зазначив: “На це питання я не можу чітко відповісти. Але переконаний у тому, що й один, і другий в курсі справи”.

Кличко повідомив, що за останні пів року на київських комунальних підприємствах і в підрозділах міської влади відбулося близько 70 обшуків. А загалом, з травня слідчих дій проведено близько 2 тисяч. “Це також і в підрядних організацій та установ”, – уточнив він.

Кличко стверджує, що правоохоронці займаються маніпуляціями. “Департамент внутрішнього аудиту мерії займається перевіркам використання бюджетних грошей. Ми десь по 400 перевіркам і виявленим порушенням передали за кілька років матеріали до правоохоронних органів. Вони лежали там роками. А потім прийшли, кинули нам матеріали: у вас тут корупція і так далі. Ми дивимось – а це провадження по тих матеріалах, які ми самі й передали правоохоронцям! Тому я кажу, воно тільки так виглядає, що вони щось тут викрили. А це переважно – результати нашої роботи з виявлення порушень”, – пояснив мер.

Він не заперечує існування корупції у столичній владі, але, за його словами, робиться все, щоб її не було.

“Багато речей робимо системно, які унеможливлюють реалізацію багатьох корупційних схем. Так, корупція ще є, ми боремося з цим і переконаний, що спільними зусиллями, ми можемо дуже багато зробити. Але мені дуже дивно, коли, наприклад, ДБР виходить і каже: за нашими підрахунками десь 10 млрд з бюджету міста Києва крадуть. А як ви це оцінили? Чому не 20? Якщо у вас є факти, чіткі приклади, то наводьте їх. Як казав герой в одному фільмі: “імя, сєстра!” Інакше складається враження, що цілеспрямовано і голослівно формують думку суспільства: мовляв, все погано в місті, суцільна корупція. І на фоні цього кажуть: от бачите, Кличко ж – неефективний керівник і тут все настільки погано, що ми рятуємо киян від Кличка. Таким чином це подається…” – зазначив Кличко.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com