Комітет Ради почав розглядати документ про заборону акустичного насильства в маршрутках – Дніро News

Комітет Ради почав розглядати документ про заборону акустичного насильства в маршрутках

Пропонується заборонити трансляцію в салонах рейсових автобусів музики, звуку фільмів чи інших звукових сигналів, крім інформації про поїздку

Комітет з питань європейської інтеграції України до Європейського Союзу опрацьовує законопроект про заборону акустичного насильства у громадському транспорті. Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

Документ вносить зміни до закону “Про автомобільний транспорт”. Ініціаторами законопроекту є депутати зі “Слуги народу”, “Батьківщини”, “Європейської солідарності”, “Голосу” та групи “Партія “За майбутнє”.

Зокрема, пропонується заборонити трансляцію в салонах рейсових автобусів музики, звуку фільмів чи інших звукових сигналів, крім інформації про поїздку. Передача звуку може здійснюватися на індивідуальні навушники пасажирів. В таксі або під час нерегулярних автобусних перевезень така трансляція допускається за згодою всіх пасажирів.

“Внесення законопроекту викликане необхідністю захистити пасажирів громадського транспорту від акустичного насильства – трансляції нав’язливих звуків проти волі слухача”, – зазначили в Раді.

Зазначиється, що пасажири змушені упродовж поїздки, іноді багатогодинної, слухати нав’язливі звуки, яких вони не замовляли. Така ситуація є неприпустимою і порушує природне право людей на власний приватний простір і тишу, негативно впливає на дотримання прав людини, громадське здоров’я та безпеку.

Водночас, вчора повідомлялося, що водіїв маршруток і тролейбусів у Чернівцях можуть зобов’язати включати класичну музику. Проект відповідного рішення опубліковано на сайті Чернівецької міської ради.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com