Ковальов: Якщо Шмигаль, Радуцький та Степанов причетні до скандалу з підпільною вакцинацією, то їх має бути відправлено у відставку та покарано | Дніро News

Ковальов: Якщо Шмигаль, Радуцький та Степанов причетні до скандалу з підпільною вакцинацією, то їх має бути відправлено у відставку та покарано

Якщо Денис Шмигаль, Михайло Радуцький і Максим Степанов замішані в скандалі з підпільною вакцинацією, то повинні бути відправлені у відставку і покарані. Про це заявив народний депутат від “Слуги народу” Олексій Ковальов на своїй сторінці в Facebook.

“Вже кілька днів у неофіційних джерелах поширюється інформація про таємну “VIP-вакцинацію”. Ніби отриману з-за кордону партію вакцин продають по 3 тис.євро позачергово.

Якщо це так, виникає багато питань. Чого чекає голова профільного комітету Михайло Радуцький? Чому мовчить Міністр охорони здоров’я Максим Степанов? Чому немає офіційних коментарів або спростувань від прем’єра?”- написав він.

Ковальов припустив, що ці посадові особи замішані у справі або винні за фактом своєї бездіяльності.

“Шлях один-розслідування, відставки і покарання. Подібна ситуація склалася в Польщі, там винних швидко спіймали і покарали. А що у нас? Від СБУ і поліції поки теж немає реакції. Я буду досить категоричним і принциповим в даному питанні – цю справу не можна просто зам’яти, відповідальні повинні бути покарані терміново!”- додав нардеп.


Від Giraff


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях