Кулеба: Найближчими днями побачимо, чи готовий Кремль до конструктивних переговорів щодо Донбасу - Дніро News

Кулеба: Найближчими днями побачимо, чи готовий Кремль до конструктивних переговорів щодо Донбасу

За словами глави МЗС України, найближчими днями очікуються процеси на різних дипломатичних рівнях

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що найближчими днями очікуються процеси на дипломатичних рівнях, після яких стане зрозуміло, чи готова Росія до переговорів про врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це Кулеба сказав в ефірі телеканалу “1+1”.

“Найближчі дні будуть важливими, тому що, крім візиту молдавської колеги президента Зеленського (президента Молдови Майї Санду до України, – ред.), на різних дипломатичних рівнях сьогодні будуть відбуватися процеси, які покажуть, що Росія дійсно готова до розмови на початку нового року і якою буде динаміка подальшого процесу”, – сказав Кулеба.

Кулеба зазначив, що після дипломатичних процесів стане ясно, яку позицію займає РФ в переговорах по Донбасу.

“Побачимо, чи налаштовані вони говорити і вирішувати питання або ж говорити і забалакувати”, – додав він.

Раніше глава Офісу президента Андрій Єрмак прогнозує, що зустріч лідерів країн “нормандського формату”, в якому сьогодні беруть участь президенти Німеччини, Франції, України та Росії, відбудеться в січні в Берліні.

За кілька днів до цього прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков повідомив, що проведення саміту лідерів країн “нормандської четвірки” буде можливим після перевірки реалізації паризьких домовленостей.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com